Pamiętam, kiedy byłam na początku mojej drogi zawodowej. Jako początkujący terapeuta, ze świeżymi kwalifikacjami terapeuty ręki, zupełnie nie wiedziałam, jak rozpocząć terapię. Pamiętam, ze szukałam informacji w Internecie, ale były rozrzucone po różnych stronach i rzadko dotyczyły praktyki. Takim oto sposobem zaczęłam samodzielnie gromadzić wiedzę oraz doświadczenie podczas samodzielnych prób terapeutycznych.

Podpowiadam terapeutom Ci jak skutecznie prowadzić terapię ręki z dziećmi

Aktualnie, jako terapeuta, który pracuje z dziećmi już dobrych parę lat, pomyślałam, że mogę przekazać wiedzę, którą mam innym początkującym terapeutom.

Zamarzyło mi się stworzenie takiego jednego miejsca w Internecie, gdzie początkujący specjalista mógłby zajrzeć i rozwiać mnóstwo swoich możliwości. Dodatkowo mógłby nabyć propozycje ćwiczeń czy karty pracy, które posłużyłyby bezpośrednio w pracy z dziećmi.

W toku prowadzenia rad pedagogicznych dla nauczycieli oraz prywatnych rozmów z nauczycielami, zauważyłam, że oni także potrzebują informacji zawierających się w tematyce terapii ręki. Dlatego organizując wpisy blogowe, biorę pod uwagę także ich potrzeby. Niektóre wpisy czy ćwiczenia docelowo będą także przydatne świadomym i chętnym do poszerzania wiedzy rodzicom.

Rozwijanie małej motoryki u dzieci. Sklep z pomocami do terapii ręki

Starannie wybrane produkty. Kupując u mnie wspierasz polską firmę.

Jestem licencjonowaną terapeutką z zakresu terapii ręki u dzieci

Zakupy zrobisz bez rejestracji. Możesz zapłacić karta, przelewem lub za pobraniem

Wysyłka zamówienia kurierem. Zobacz zasady dostawy >