Labirynt Magnetyczny Kształty i Szlaczki Masterkidz

358,99 

Labirynt magnetyczny renomowanej marki Masterkidz. Drewniana plansza posiada 7 mini-labiryntów, w których znajdują się piłeczki.

7 w magazynie

Termin wysyłki: od 48h do 5 dni
Nasze pomoce są wykonywane ręcznie i doszywane na bieżąco

Wysyłka z Polski!

Zapytaj o ten produkt / kup przez telefon: +48 790 747 393

Producent:
Opis

Labirynt magnetyczny renomowanej marki Masterkidz. Drewniana plansza posiada 7 mini-labiryntów, w których znajdują się piłeczki. Zadaniem dziecka jest przeprowadzenie znajdujących się w środku piłeczek z jednego końca ścieżki na drugi. Zadanie może na początku przysparzać kłopotów, ale z czasem dziecko będzie coraz zręczniejsze, a jego koordynacja wzrośnie.

Labirynty przedstawiają różne figury geometryczne, dzięki czemu dziecko nauczy się ich nazw przy pomocy opiekuna, lub rodzica. Jednocześnie, dzięki temu, że z pomocą drewnianej pałeczki magnetycznej maluch będzie przeprowadzał piłeczki przez labirynt, dziecko będzie wiedziało jakie ruchu wykonywać podczas rysowania i pisania. Jest to cenne przygotowanie do szkoły, lub do nauki rysowania.

Zabawka wykonana została z drewna. Wybierając drewniane zabawki Masterkidz, dbasz o środowisko i redukujesz produkcję odpadów plastikowych.

Waga: 3 kg
Wiek: od 3 lat
Wymiary opakowania: 38,5 x 5,8 x 38,5 (cm)
Wymiary produktu: 38 x 38 x 2,9 (cm)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Labirynt Magnetyczny Kształty i Szlaczki Masterkidz”