“Plus-Plus, Midi Pastel 60 szt – puzzle obrazkowe”

99,49 

Dostępność: Na zamówienie
Zestaw zawiera 60 sztuk klocków Midi w kolorach pastelowych oraz 7 rysunków- łamigłówek do ułożenia.W zestawie znajdują się duże karty pracy (30 x 21 cm), które mogą być jednocześnie podkładką do układania i odwzorowywania przedstawionego obrazka.

19 w magazynie

SKU: 1644 [13932022] Kategorie: ,

Termin wysyłki: od 48h do 5 dni
Nasze pomoce są wykonywane ręcznie i doszywane na bieżąco

Wysyłka z Polski!

Zapytaj o ten produkt / kup przez telefon: +48 790 747 393

Opis

Dostępność: Na zamówienie

Zestaw zawiera 60 sztuk klocków Midi w kolorach pastelowych oraz 7 rysunków- łamigłówek do ułożenia.W zestawie znajdują się duże karty pracy (30 x 21 cm), które mogą być jednocześnie podkładką do układania i odwzorowywania przedstawionego obrazka. Zadaniem dziecka jest ułożyć rysunek pokazany na karcie. Każda karta jest dwustronna ( 1 strona to wyzwanie, rewers rozwiązanie). Układanie przedstawionego rysunku to jak zabawa puzzlami i łamigłówka dla najmłodszych dzieci.

Klocki duńskiej firmy Plus-Plus rozwijają dziecięcą wyobraźnię. Charakteryzują się wysoką dokładnością wykonania.

Prosty sposób łączenia, daje możliwość budowy zarówno płaskich jak i przestrzennych konstrukcji.Jedynym narzędziem jest dziecięca wyobraźnia. Pomagają rozwijać zdolności manualne i kreatywność u dzieci. Polecamy je także starszym wielbicielom klocków.

Klocki Plus-Plus to duński design w czystej postaci. Plus-Plus są produkowane w fabryce w Danii z najwyższą starannością, nie zawierają PVC oraz ftalanów. Klocki spełniają europejskie normy bezpieczeństwa.

Specjalnie dla najmłodszych dzieci klocki Plus-Plus w wersji Midi (50 mm). Większe elementy zostały tak zaprojektowane aby ułatwić zabawę małym rączkom. Klocki przeznaczone dla dzieci powyżej pierwszego roku życia.  Można łączyć z innymi zestawami Midi.

Wyprodukowano w Danii

Wiek: 1+

 

        

Czas wysyłki: 24 godziny
Kod EAN: 571040920086 8
Kod produktu: 3281
Waga: 0,8 kg
Wymiar opakowania: 32 x 22 x 6 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „“Plus-Plus, Midi Pastel 60 szt – puzzle obrazkowe””