Tarcza do rzutek magnetycznych Dżungla rozmiaru M z dodatkiem 6 rzutek wspierająca dużą motorykę

93,99 

Dwustronne magnetyczne rzutki z motywem Dżungli. Magnetyczna tarcza to bezpieczna zabawa zarówno dla młodszych jak i starszych wielbicieli rzutek.

9 w magazynie

Termin wysyłki: od 48h do 5 dni
Nasze pomoce są wykonywane ręcznie i doszywane na bieżąco

Wysyłka z Polski!

Zapytaj o ten produkt / kup przez telefon: +48 790 747 393

Producent:
Opis

Dwustronne magnetyczne rzutki z motywem Dżungli. Magnetyczna tarcza to bezpieczna zabawa zarówno dla młodszych jak i starszych wielbicieli rzutek. Gra polega na jak najbardziej precyzyjnym trafieniu rzutkami w tarczę, gdzie rozmieszczono punkty za każdy oddany rzut. Tarcza jest dwustronna co pozwala na zabawę na dwa różne sposoby.

Rzutki wykonano z tworzywa sztucznego z metalową końcówką, która ma specjalnie zaoblone wykończenie dla bezpieczeństwa dzieci. Tarcza wykonana z płótna idealnie mieści się do specjalnie zaprojektowanej tuby, którą wykonano z wytrzymałej tektury. Łatwe przechowywanie to dodatkowy atut tej niezwykłej zabawki. Dart to znana i lubiana gra, która rozwija zręczność i koordynację ruchowo-wzrokową u dzieci.

Wymiar tarczy: 40 x 31 cm – rozmiar medium (M)

Wiek: 5+

Projekt: Etienne Ghilbert

Czas wysyłki: 24 godziny
Kod EAN: 5414561820321
Kod produktu: 6182032
Waga: 0,57 kg
Wymiar opakowania: 7,5 x 7,5 x 37,5 cm

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tarcza do rzutek magnetycznych Dżungla rozmiaru M z dodatkiem 6 rzutek wspierająca dużą motorykę”