Płatności i dostawa

KOSZT DOSTAWY:

Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Poniżej przedstawiamy możliwe sposoby dostawy oraz jej koszty.

Rodzaj dostawykoszt dostawy
Kurier GLS10 zł
Odbiór osobisty 0 zł

CZAS DOSTAWY:

Całkowity czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi do 10 dni roboczych. Zdarza się często, że pomoce szyte są bezpośrednio na zamówienie, dlatego też czas dostawy jest trochę dłuższy.  Jeśli pomoc znajduje się w magazynie, całkowity czas dostawy ograniczy się do 5 dni roboczych.


Formy płatności

1. Przelew na konto bankowe

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Konto bankowe: Mbank 48 1140 2004 0000 3502 7647 3698
Centrum Terapii i Rozwoju „Bliżej Dziecka”

dla wpłat z zagranicy:
kod BIC BREXPLPWMBK
Numer rozliczeniowy (Sort Code) 11402004

2. Natychmiastowy przelew online 

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Przelewy24.

3. Płatność przy odbiorze osobistym w siedzibie Centrum Terapii i Rozwoju “Bliżej Dziecka”, Sienna 11/2, 51-349 Wrocław.


Czas realizacji zamówienia

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online zaczynamy szyć zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Czasem może zdarzyć się, że dany rodzaj pomocy czeka już uszyty – wtedy po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie następuje od razu wysyłka. Przesyłki dostarcza firma kurierska – czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu.

Przesyłka odebrana osobiście może zostać opłacona zarówno przelewem jak i przy odbiorze.